II miejsce

HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO w RUGBY TAG

W Pierwszych Halowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w RUGBY TAG uczniowie naszej szkoły zajęli wspaniałe 2 miejsce ustępując tylko "1 małym punktem" Szkole Podstawowej nr 27. W bezpośrednim meczu było 1:1. W turnieju wystąpiło 14 zespołów.

Zespół Pana Wojtka Pojęty wystąpił w składzie: Patryk Ceglarski, Kacper Grzyb, Paweł Wisowski, Jakub Żywicki, Klaudiusz Kurowski, Jakub Lewandowski, Andrzej Szaluś, Patryk Wójtowicz, Jakub Sopel i Damian Tarach. Gratulujemy sukcesu!

Zawody zorganizowane przez Lubelski Okręgowy Związek Rugby we współpracy z Klubem Sportowym Budowlani przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego odbyły się w gościnnej hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli przy Alejach Zygmuntowskich 4. Otwarcia Halowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Rugby TAG dokonał pan Maciej Powała-Niedźwiecki prezes Lubelskiego Okręgowego Związku Rugby, który odczytał także okolicznościowy adres od Marszałka Województwa Lubelskiego pana Krzysztofa Hetmana. W Turnieju wystartowało aż 14 zespołów złożonych z uczniów szkół podstawowych - 10 z Lublina i 4 spoza granic stolicy województwa. Na dwóch boiskach, przez kilka godzin rywalizowało 140 chłopców. Każda z drużyn rozegrała po 6 lub 5 spotkań (w zależności od rozstawienia w grupach). Zawody przebiegały atmosferze sportowej zabawy, zgodnie z duchem fair play, przy bardzo dużym zaangażowaniu zawodników i ich opiekunów.

>>> Tutaj znajdują się szczegółowe wyniki <<<

123 1234 DSC01601 DSC015491 DSC015501 DSC015511 DSC015521 DSC015531 DSC015541 DSC015571 DSC015641 DSC015681 DSC015711 DSC015751 DSC015771 DSC015781 DSC015791 DSC015821 DSC015831 DSC015911 DSC01555 DSC01556 DSC01560 DSC01564 DSC01570 DSC01571 DSC01577 DSC01578 DSC01582 DSC01591 DSC01592

Wyniki
Grupa A
SP 29 – SP 27 1:3
SP 29 – SP 34 5:1
SP 29 – SP Łuszczów 6:0
SP 27 – SP 34 5:0
SP 27 – SP Łuszczów 6:0
SP 34 – SP Łuszczów 1:0

Tabela
1. SP 27 Lublin 3 9 14:1
2. SP 29 Lublin 3 7 12:4
3. SP 34 Lublin 3 5 2:10
4. SP Łuszczów 3 3 0:13

Grupa B
SP 30 – SP 40 2:1
SP 30 – SP 22 4:3
SP 30 – SP Chr. 4:4
SP 30 – SP Wożuczyn 4:1
SP 40 – SP 22 2:3
SP 40 – SP Chr. 2:4
SP 40 – SP Wożuczyn 3:2
SP 22 – SP Chr. 2:1
SP 22 – SP Wożuczyn 4:0
SP Chr. – SP Wożuczyn 2:3

Tabela
1. SP 30 Lublin 4 11 14:9
2. SP 22 Lublin 4 10 12:7
3. SP im. B. Chrobrego 4 7 11:11
4. SP 40 Lublin 4 6 8:11
5. SP Wożuczyn 4 6 6:13

Grupa C
SP 38 – SP 46 3:1
SP 38 – SP 6 4:3
SP 38 – SMS Niemce 5:0
SP 38 – ZS Michalów 3:4
SP 46 – SP 6 3:0 v.o
SP 46 – SMS Niemce 3:3
SP 46 – ZS Michalów 1:4
SP 6 – SMS Niemce 4:1
SP 6 – ZS Michalów 0:3
SMS Niemce – ZS Michalów 10:1

Tabela
1. ZS Michalów 4 12 21:5
2. SP 38 Lublin 4 10 15:9
3. SP 46 Lublin 4 7 8:10
4. SMS Niemce 4 5 5:22
5. SP 6 Lubin 4 5 7:11

O miejsca 13-14
SP Wożuczyn – SP 6 3:0 v.o

O miejsca 10 – 12
SP Łaszczów – SP 40 2:1
SP Łaszczów – SMS Niemce 1:5
SP 40 – SMS Niemce 5:2

Tabela
10. SP 40 Lublin 2 4 6:4
11. SMS Niemce 2 4 7:6
12. SP Łuszczów 2 4 3:6

O miejsca 7-9
SP 34 – SP Chr. 1:3
SP 34 – SP 46 5:3
SP Chr. – SP 46 4:2

Tabela
7.SP im. B. Chrobrego 2 6 7:3
8.SP 34 Lublin 2 4 6:6
9.SP 46 Lublin 2 2 5:9

O miejsca 4-6
SP 29 – SP 22 2:2
SP 29 – SP 38 1:4
SP 22 – SP 38 2:2

Tabela
4.SP 38 Lublin 2 5 6:3
5.SP 22 Lublin 2 4 4:4
6.SP 29 Lublin 2 3 3:6

O miejsca 1-3
SP 27 – SP 30 1:1
SP 27 – ZS Michalów 3:1
SP 30 – ZS Michalów 3:2

Tabela
1. SP 27 Lublin 2 5 4:2
2. SP 30 Lublin 2 5 4:3
3. ZS Michalów 2 2 3:6

Klasyfikacja końcowa

1. SP 27 Lublin im. Marii Montessori (opiekunka Urszula Branicka-Turek)
2. SP 30 Lublin im. Króla Kazimierza Wielkiego (opiekun Wojciech Pojęta)
3. ZS Michalów (opiekun Marek Żółciński)
4. SP 38 Lublin im. Henryka Sienkiewicza (Dariusz Harasymiuk)
5. SP 22 Lublin im. Bolesława Prusa (opiekun Andrzej Cholewa)
6. SP 29 Lublin im. Adma Mickiewicza (opiekun Artur Aleksandrowicz)
7. SP im. Bolesława Chrobrego (opiekun Rafał Jadach)
8. SP 34 Lublin im. Kornela Makuszyńskiego (opiekun Mirosław Kwiatkowski)
9. SP 46 Lublin im. Jana III Sobieskiego (Sławomir Adryjanek)
10. SP 40 Lublin im. Leona Kruczkowskiego (Jarosław Sierocki)
11. SMS Niemce (opiekunowie Emanuel Józefacki, Piotr Kot)
12. SP Łuszczów Jana Pawła II (opiekun Maciej Kleszcz)
13. SP Wożuczyn im. Błażeja Nowosada (Aneta Żółcińska)
14. SP 6 Lublin im. Romualda Traugutta (opiekun Janusz Olech)